2013/05/06

Dzień scrapbookingu

Jak pewnie wiele z was wie, w ubiegłą sobotę obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu. Z tej okazji dziewczyny z teamu goscrap.pl przygotowały super zabawę i inicjatywę, która polegała na przygotowaniu pracy z okazji dnia scrapbookingu oraz dokończenia zdania: "scrapbooking dla mnie to...". W zabawie tej wzięło uział wiele osób i każda nadesłana praca została umieszczona w specjalnym wydaniu e-magazynu, który możecie obejrzeć tutaj.
As most of you know, last Saturday we were celebrating International Scrapbooking Day. The girls from goscrap.pl DT prepared great fun ans initiative for this occasion. Everyone that wanted to join the fun had to prepare LO or card and to finish the sentence: "scrapbooking for me is...". The results of this initiative you can find in the e-magazine here.

DT Color Hills również wzięło udział w tej zabawie i nasze prace również możecie znaleźć w tym magazynie.
DT Color Hills also took a part in this fun and you can find our works in the magazine too.

Mó LO zrobiony został na białej bazie, ale wykorzystałam w nim oczywiście ścinki papierów CH, z kolekcji lazy moments i refresh.
I made mu LO on white base but I used some scraps from lazy moments and refresh collection (CH papers).


XOXO
Ibi

6 komentarzy:

 1. O mamuś :) Uwielbiam!! Ibiś cudnie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj-ale tu pięknie.Pozdrawiam i rozgoszczę się na dłużej.Piękne rzeczy tworzysz.W wolnej chwili zapraszam w odwiedzinki do Dobrych Czasów.J.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i zapraszam ponownie :)

   Usuń